KKK

Kliki küsimuse peale, et kuvada küsimuse vastus.

Õhuhulk ja imemisvõimsus püsivad head, kui prügikonteinerit ja filtrit hoitakse puhtana ja hoitakse ära torustiku ja vooliku ummistused.

BEAM Alliance –kesktolmuimejal on hooldusvaba mootor, mida ei pea õlitama. Kui mootoriga on probleeme, võta ühendust kohaliku edasimüüja või maaletoojaga. Nõrgenenud imemisvõimsus viitab, et süsteem ei tööta täisvõimsusega. Kui prügikonteiner on täis ja filter umbes, siis ei pääse õhk ringlema masinas ja võimsus väheneb. Eemalda Press & Release- konteiner aparaadist ja tühjenda konteiner. Prügikonteiner asetatakse tagasi aparaadi külge tõstes kuni käib kinnitus klõps. Kui konteiner on valesti kinnitatud siis aparaat ei tööta korralikult.

Tolmuimejas võib olla lisavarustusena ühekordse kasutusega prügikott, mis visatakse minema kui see saab täis. Kui prügikott on täis, imemisvõimsus langeb. Vaheta prügikotti 2-3 korda aastas kasutusest lähtuvalt. Prügikotte müüvad edasimüüjad ja maaletoojad.

HEPA-filtrit peaks vahetama siis kui prügikonteinerit on kolm korda tühjendatud või kui filter on olnud kasutuses aasta.

Beam Alliance sarja kesktoluimejale on garantii 10 aastat ja Beam Alliance ja Electrolux Oxygen sarja kesktolmuimejatele on garantii 2 aastat. Probleemide korral võtke meiega ühendust.

Saab! Beami saab paigaldada igasse majja, uude või vanasse. Paigaldada saab ise, jälgides kasutus- ja paigaldusjuhiseid. Kui soovid paigaldust, siis pöördu Beam edasimüüja poole.

Beam-kesktolmuimeja ei keeruta tolmu ruumis vaid suunab selle tolmumahutisse ja sealt suunatakse mikro tolmukübemed tõhusa GORETEX-filtri abil õue. Tänu sellele püsib siseõhk puhas ja värske, mis on hea eriti allergikutele.

Üldiselt jääb süsteemi ehitus enamikes majades alla 1000€.

Selle hinna eest saad energiasäästliku ja vaikse seadme, koristusvahendite sarja, torustiku ja tõmbepesad. Lisavarustuses on nt. Vroom, prügiluuk, eeleristi, veniv voolik jne.

Võta meiega ühendust ja leiame koos lahenduse!

Kui torustik on õigesti paigaldatud ja seda kasutatakse õigesti, siis EI.
Tõmbepesa paigaldamisel lisatud järsk nurk tagab, et voolikusse tõmmatud ese ei pääseks torustikku. Kui nii siiski juhtub, siis