KKK

Kliki küsimuse peale, et kuvada küsimuse vastus.

Õhuhulk ja imemisvõimsus püsivad head, kui prügikonteinerit ja filtrit hoitakse puhtana ja hoitakse ära torustiku ja vooliku ummistused.

BEAM Alliance kesktolmuimejal on hooldusvaba mootor, mida ei pea õlitama. Kui mootoriga on probleeme, võta ühendust kohaliku edasimüüja või maaletoojaga. Nõrgenenud imemisvõimsus viitab, et süsteem ei tööta täisvõimsusega. Kui prügikonteiner on täis ja filter ummistunud, siis ei pääse õhk liikuma läbi seadme ja võimsus väheneb. Eemalda kiirlukustiga prügimahuti  seadmest ja tühjenda see. Prügimahuti asetatakse tagasi seadme külge tõstes kuni käib kinnitusklõps. Kui prügimahuti on valesti kinnitatud siis kesktolmuimeja ei tööta korralikult.

Kesktolmuimejas võib olla lisavarustusena ühekordse kasutusega tolmukott, mis visatakse minema kui see saab täis. Kui tolmukott on täis siis  imemisvõimsus langeb. Vaheta tolmukotti 2-3 korda aastas kasutusest lähtuvalt. Tolmukotte müüvad edasimüüjad ja maaletooja.

Lisana paigaldatud HEPA-filtrit peaks vahetama siis kui prügikonteinerit on kolm korda tühjendatud või kui filter on olnud kasutuses aasta.

Beam Alliance sarja kesktoluimejale on garantii 10 aastat ja Beam Alliance ja Electrolux Oxygen sarja kesktolmuimejatele on garantii 2 aastat. Probleemide korral võtke meiega ühendust.

Kesktolmuimejasüsteemi planeerimine ei ole keeruline. Põhimõtted on kirjeldatud BEAM-i Paigaldus- ja kasutusjuhendis, mille leiate kodulehelt Paigalduse alt.

Konsulteerida saab ka BEAM-i edasimüüjate ja maaletoojaga.

Saab! Beami saab paigaldada igasse majja, uude või vanasse. Paigaldada saab ise, jälgides kasutus- ja paigaldusjuhiseid. Kui soovid paigaldust, siis pöördu Beam edasimüüja poole.

Erinevalt tavatolmuimejatest (ka robottolmuimejatest) mis suunavad seadme läbinud õhu ruumi tagasi ja vaatamata ka kõige parematele filtritele tõstavad tolmuosakeste taset ruumiõhus, Beam kesktolmuimeja suunab kogu läbiva saastunud õhu läb seadme filtrite välisõhku ja nii püsib ruumiõhk puhas, mis on eriti oluline allergikutele

Üldiselt jääb süsteemi komponentide hind (ilma paigalduseta) enamikes majades 1000€ ringi.

Selle hinna eest saad energiasäästliku ja vaikse seadme, koristusvahendite sarja, torustiku ja tõmbepesad. Lisavarustuses on nt. Vroom, prügiluuk, eeleristi, veniv voolik jne.

Võta meiega ühendust ja leiame koos lahenduse!

Kui torustik on õigesti paigaldatud ja kesktolmuimejat kasutatakse õigesti, siis EI.
Tõmbepesa paigaldamisel lisatud järsk nurk tagab, et voolikusse tõmmatud ese ei pääseks torustikku. Kui nii siiski juhtub, siis tuleks pöörduda BEAM- edasimüüjate või maaletooja poole.