BEAM Alliance

Beam Alliance on uus kesktolmuimeja sari. Beam Alliance uutel HE-mootoritel on testitud 10 aastane töökindlus. Mootor kasutab 30% vähem energiat kui teised kesktolmuimeja süsteemid. Beam Alliance’ga koristamine on kerge – pole vaja raskusi tõsta. Kerge voolik ja lihtsad otsikud annavad hea võimaluse liikuda koristades korruselt korrusele, tasapinnalt tasapinnale, põrandalt katuseni ilma, et peaksid kaasas kandma rasket tolmuimejat. Koristades Beam Alliance kesktolmuimeja süsteemiga, võid olla kindel, et sinu kodu on puhas ja sinu kodu siseõhk on värske.

  • Smart Screen tehnoloogia

    Kahesuunaline info jagamine käepidemel oleva näidiku ja masinal oleva LCD-näidiku vahel tagab tõhusa masina töö. LCD-näit annab infot imemisvõimsuse, mootori pöörete, prügimahuti täituvuse, kella ja ühendatud-ikoon vooliku ühendamise koht. Stand by – olekus täidab kõiki euroopa standardeid energia kulutuse kohta.

  • Vooliku käepide

    Ühendades vooliku aparaadiga süttib käepidemele Led-valgu, mis näitab et süsteem on töövalmis. Käepidemelt saab reguleerida imemisvõimsust. Kui süsteemis on rike annab sellest märku punane valgustus.

  • Integreeritud tõmbepesa

    Integreeritud tõmbepesa avaneb lihtsalt, vaid väikese näpu vajutusega avaneb pesa. Võid kasutada tõmbepesas nii on/off süsteemiga või siis sujuva võimsusega voolikut, sest tõmbepesas on nõrkvooluühendus.