BEAM Alliance kesktolmuimejad

beam kesktolmuimejad

Kui Sinu jaoks on kesktolmuimeja puhul tähtsaim innovatsioon, siis uus BEAM Alliance’i seeria on just see, mida otsid!

BEAM Alliance’i seadmetes on kasutusel uued kõrge efektiivsusega mootorid. Nendel toimiv kesktolmuimeja süsteem tarbib 30% vähem energiat kui teised analoogsed seadmed.

BEAM Alliance muudab koristamise hõlpsaks. Kerge voolik ja lihtsad otsikud annavad hea liikuvuse – korruselt korrusele, toast tuppa, põrandast laeni. BEAM kesktolmuimeja süsteem on ehitatud nii, et Sa ei peaks kandma kaasas rasket tolmuimejat.

BEAM Alliance’i kesktolmuimeja – võid kindel olla, et nii Sinu kodu kui ka siseõhk on puhtad! Lisaks tagab Alliance’i seadme puhul meelerahu 10-aastane garantii.

 • Smart Screen ekraan

  Kahesuunaline info jagamine käepidemel oleva näidiku ja seadmel asetseva Smart Screen ekraani vahel tagab tõhusa kesktolmuimeja töö. LCD-näit annab infot imemisvõimsuse, mootori pöörete, prügimahuti täituvuse, kellaaja ning vooliku ühenduse kohta. Stand by olekus järgib Alliance’i kesktolmuimeja kõiki Euroopa energiatarbimise standardeid.

 • Vooliku käepide

  Ühendades vooliku seadmega, süttib käepidemel sinine LED-valgus, mis näitab, et kesktolmuimeja süsteem on töövalmis. Käepidemelt saab reguleerida imemisvõimsust. Kui süsteemis on aga rike, siis annab sellest märku punane valgus.

 • Integreeritud tõmbepesa

  Integreeritud tõmbepesa avaneb lihtsalt – vaid kerge näpuvajutusega läheb pesa kate lahti. Võib kasutada tõmbepesas on/off lülitiga voolikut või siis sujuva võimsuse regulaatoriga voolikut, sest tõmbepesas on nõrkvooluühendus.

 • Isepuhastuv filter

  Kesktolmuimeja isepuhastuv Gore-Tex filter muudab seadme kasutamise eriti mugavaks. Sinul kui kasutajal pole vajadust filtreid ega sõelu puhastada või asendada. Süsteem kasutab tsentrifugaalseid jõude, et eraldada õhust suuremaid mustuseosakesi ja allergeene. Pisikesi osakesi eemaldab 98% tõhususega. Filter puhastab ennast igal korral, kui kesktolmuimeja välja lülitada.