BEAM Alliance kesktolmuimejad

beam kesktolmuimejad

Beam Alliance on BEAM-i uusim kesktolmuimejate sari. Beam Alliance seadmetes on kasutusel uued HE-mootorid. Need mootorid kasutavad 30% vähem energiat kui teised analoogsed kesktolmuimejad. Beam Alliance’ga koristamine on lihtne –kerge voolik ja lihtsad otsikud annavad hea võimaluse liikuda koristades korruselt korrusele, toast tuppa, põrandalt kuni katuseni ilma, et peaksid kaasas kandma rasket tolmuimejat. Koristades Beam Alliance kesktolmuimejaga, võid olla kindel, et sinu kodu on puhas ja siseõhk puhas.

Kõigile BEAM Alliance keskseadmetele on 10 aastane garantii!

  • Smart Screen ekraan

    Kahesuunaline info jagamine käepidemel oleva näidiku ja kesktolmuimejal oleva Smart Screen-ekraani vahel tagab tõhusa seadme töö. LCD-näit annab infot imemisvõimsuse, mootori pöörete, prügimahuti täituvuse, kella ja vooliku ühendus kohta. Stand by – olekus täidab kõiki euroopa standardeid energiatarbimise osas.

  • Vooliku käepide

    Ühendades vooliku seadmega, süttib käepidemel sinine LED-valgus, mis näitab et süsteem on töövalmis. Käepidemelt saab reguleerida imemisvõimsust. Kui süsteemis on rike annab sellest märku punane valgus.

  • Integreeritud tõmbepesa

    Integreeritud tõmbepesa avaneb lihtsalt, vaid kerge näpuvajutusega avaneb pesa kate. Võib kasutada tõmbepesas nii on/off lülitiga voolikut või siis sujuva võimsuse regulaatoriga voolikut, sest tõmbepesas on nõrkvooluühendus.

©2019 Eltarko OÜ