BEAM Platinum

Tsentraaltolmuimeja süsteem on mõeldud majapidamises tekkiva tavalise olmetolmu ja -prahi imemiseks. Igasuguse ehitusprahi, kipsi-, pahtli- ja betoonitolmu, tuha ning vee imemine on keelatud. Kui soovite kasutada tsentraaltolmuimejat nendeks toiminguteks, tuleb tingimata kasutada lisafi ltriga eel-eristit (lisavarustus, art. 010-010).

Tsentraalseade on varustatud 1,8 m pikkuse maandatud toitekaabliga. Seade on mõeldud kasutamiseks 220–240V vooluvõrgus. Sõltuvalt tsentraalseadme mudelist on soovitav vähemalt 16A voolutugevusega eraldi kaitsme planeerimine hoone elektrisüsteemis. Seadme tarbimisvõimsus on sõltuvalt mudelist 1300-1750W (kahe mootoriga mudelil Power Plus Twin 2500 on tarbimisvõimsus 2850 W).

Seadme paigaldamiseks kinnitatakse esmalt kruvidega seinale paigaldusraam. Tsentraalseadme hilisemaks mugavaks teenindamiseks (tolmumahuti eemaldamine, filtri puhastamine) peaks seadme kõrgus põrandast olema 70-90 cm. Kõik seadme paigaldamiseks vajalikud tarvikud asuvad uuel seadmel tolmumahutis eraldi kotis.

  • Isepuhastuv filter

    Filter on isepuhastuv Goretex-filter.

  • 2-aastane garantii

    2-aastane garantii mootorile ja elektrikomponentidele.

  • Metallkorpus

    Aparaadil on tugev metallkorpus.

  • Aknaga tolmumahuti