BEAM Platinum Kesktolmuimejasüsteem

beam eesti kesktolmuimejad

BEAM Platinum seeria kesktolmuimeja süsteem on lihtsa ehitusega ning hõlpsasti kasutatav. Parim seade, kui plaanis on majapidamises tekkiva tavalise olmetolmu ning -prahi likvideerimine.

Platinum seeria BEAM kesktolmuimeja on varustatud 1,8 meetri pikkuse maandatud toitekaabliga. Seade on mõeldud kasutamiseks 220–240V vooluvõrgus.

Sõltuvalt mudelist on soovitav vähemalt 16A voolutugevusega eraldi kaitsme planeerimine hoone elektrisüsteemi. Kesktolmuimeja tarbimisvõimsus on sõltuvalt mudelist 1300-1750W. Võimsus tagab tõhusama tolmuimemise.

Platinum seeria kesktolmuimeja paigaldamine on lihtsamast lihtsam. Seadme paigaldamiseks kinnitatakse esmalt kruvidega seinale paigaldusraam. Kesktolmuimeja süsteemi hilisemaks mugavaks hooldamiseks (tolmumahuti eemaldamine, filtri puhastamine) peaks seadme kõrgus olema põrandast 70-90 sentimeetrit.

Kõik seadme paigaldamiseks vajalikud tarvikud asuvad uuel seadmel tolmumahutis eraldi kotis. Jääb ainult paigaldamise rõõm.

Juhime aga tähelepanu, et Platinum seeria puhul on igasuguse ehitusprahi, kipsi-, pahtli- ja betoonitolmu, tuha ning vee imemine keelatud. Kui soovite siiski kasutada kesktolmuimejat nendeks toiminguteks, siis tuleb tingimata kasutada lisafiltriga eel-eristit, mis on saadaval lisavarustusena.

  • Isepuhastuv filter

    Kesktolmuimeja isepuhastuv Gore-Tex filter muudab seadme kasutamise eriti mugavaks. Sinul kui kasutajal pole vajadust filtreid ega sõelu puhastada või asendada. Süsteem kasutab tsentrifugaalseid jõude, et eraldada õhust suuremaid mustuseosakesi ja allergeene. Pisikesi osakesi eemaldab 98% tõhususega. Filter puhastab ennast igal korral, kui kesktolmuimeja välja lülitada.

  • 2-aastane garantii

    Platinum seeria kesktolmuimejate puhul tagab meelerahu 2 aasta pikkune garantii mootorile ning elektrikomponentidele.

  • Metallkorpus

    Platinum seeria kesktolmuimeja seadmel on tugev metallkorpus ning aknaga tolmumahuti.

  • Aknaga tolmumahuti