BEAM Mini

beam eesti kesktolmuimeja

BEAM MINI – parim koristuslahendus kitsastesse oludesse. Kesktolmuimeja, mis on lihtsa ehitusega, võimas, mugav ning kerge paigaldada.

BEAM Mini kesktolmuimeja süsteem sobib kitsastesse oludesse, nagu garaaži, autosuvilasse, kajutiga mootorpaati või muudesse kohtadesse, kus ei ole üleliia palju ruumi ja seda peab väga optimaalselt kasutama.

Paigalda oma uus BEAM Mini kesktolmuimeja viie minutiga näiteks garaaži. Lisaks hõlpsale paigaldusele on seejärel võimalik ka auto sisemus kiirelt tolmuimejaga puhtaks tõmmata.

Ka kasutusvõimalustelt on väike BEAM kesktolmuimeja eesrindlik – ei ole tolmuimejatööd, millega see miniatuurne masin hakkama ei saaks!

Kompaktne BEAM Mini kesktolmuimeja vajab seinal vaid 25×75 mm paigalduspinda. See on enam kui poole võrra vähem, võrreldes sellega, mida muud vastavad analoogsed tolmuimejad vajavad. Lisaks on võimalik kesktolmuimeja korpusesse mahutada kõik vajalikud koristusotsikud.

BEAM Mini – see on suurepärane alternatiiv suurtele ja robustsetele kesktolmuimeja süsteemidele, kuid ei tee mingeid järeleandmisi võimsuses!

 • HEPA filtriga tolmukott

  BEAM Mini kesktolmuimeja on varustatud lihtsasti vahetatava 3,7-liitrise tolmukotiga. HEPA filtriga tolmukott tagab, et kesktolmuimeja teeks Sinu puhastatavate ruumide õhu eriti puhtaks.

 • 6-aastane garantii

  BEAM Mini kesktolmuimeja puhul tagab meelerahu 6 aasta pikkune garantii. Samuti on tagatud 2-aastane garantii lisatarvikutele.

 • Komplektis kõik vajalik koristuseks

  BEAM Mini kesktolmuimeja komplektis on kaasas valik koristusotsikuid ning 10,5 meetri pikkune veniv tolmuimeja voolik.

 • Kerge paigaldada

  BEAM Mini kesktolmuimeja kaalub vaid 4 kilogrammi ning seda on väga kerge seinale paigaldada ja sealt maha võtta.